Citroen Aixam Iveco 044 21 52 75

Kunnig personal och snabb service

Vi finns här för dig!
Vill du kontakta någon av oss direkt via mail eller telefon, finns våra uppgifter nedan.

Tofta bil har erfaren och kunnig personal och de flesta har varit anställda hos oss i många år.

Det gör att du kommer att känna igen våra proffsiga medarbetare varje gång du besöker vår fina anläggning.

Välkommen att kontakta någon av oss!

  • Hans Hellberg - Försäljning

    044-20 23 63 Hans@toftabil.se
  • Jessica Wennfalk - Försäljning

    044-20 23 64 jessica@toftabil.se
  • Kristian Hellberg - Försäljning

    044-20 23 66 Kristian@toftabil.se
  • Alva Wimmersjö Stålnacke - Försäljning

    Transportbilssäljare alva@tofta-bil.com
  • Tomas Emilsson - Kundmottagning

    044-20 23 72 Tomas@toftabil.se
  • Emil Löwqvist - Kundmottagning

    044-20 23 71 Emil@toftabil.se
  • Timmy Wessel - Skador/Reservdelar

    044-20 23 74 Timmy@toftabil.se
  • David Göltl - Lager

    044-20 23 73 David@toftabil.se
  • Tomas Nilsson

    Mekaniker
  • Henrik Jensen

    Mekaniker
  • Martin Åkesson

    Mekaniker
  • Ronnie Lavesson

    Mekaniker
  • Christopher Hellqvist

    Mekaniker
  • Christian Brickmark

    Mekaniker
  • Philip Persson

    Mekaniker
Google karta